Beauty Manicure and Nail Art

Android için Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 16 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Playtinum
Beauty Manicure and Nail Art oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza çok kolay bir şekilde, indir butonuna basarak yükleyerek kızlarınıza mükemmel bir oyuna sahip olarak istediği her an oynayarak eğlenebilme imkanı s

Beauty Manicure and Nail Art oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza çok kolay bir şekilde, indir butonuna basarak yükleyerek kızlarınıza mükemmel bir oyuna sahip olarak istediği her an oynayarak eğlenebilme imkanı sağlayabilirsiniz.

Beauty Manicure and Nail Art oyunu süslenmeyi seven özellikle de ojelere meraklı olan kokoş kızlarınız için özel olarak geliştirilmiş olan inanılmaz derecede eğlenceli mükemmel bir oyundur. Kızlarınız bu eğlenceli oyunda dilediği gibi ojeler sürebilecek istediği tırnak tasarımlarını uygulayabilecek. Eğer sizin de kızınız süslü ve ojeleri seviyor ise bu oyunu mutlaka oynamasını sağlamalısınız.

Oyunda kızlarınız ekranına gelecek olan modelinin ellerine ilk olarak menüde bulunan manikür araçları ile manikür yapacaklar. Sonra da onun tırnaklarını süslemeye başlayacaklar. Menüde bulunan inanılmaz canlı renklerden istediklerini seçip modelinin tırnaklarına sürecekler. Sonra da menüdeki birbirinden şık tırnak süslemeleri ile onun tırnaklarını süsleyecek ve onun muhteşem ellere kavuşmasını sağlayacaklar.

Beauty Manicure and Nail Art indir